top of page

Rezerwacje pokoi - przeczytaj cały regulamin

Aby dokonać rezerwacji pokoi w naszym systemie wystarczy, że wybierzesz poniżej datę zameldowania, datę wymeldowania, podasz liczbę osób, a nasz system wybierze dla Ciebie dostępne apartamenty w wybranym terminie. Dokonując rezerwacji online możesz wybrać opcję płatności manualnej (skonstatujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły).

Preferujemy płatności manualne - po zarezerwowaniu wysyłamy na podany przez Państwa adres e-mail dane do wpłaty zadatku, zadatek wówczas można zapłacić na podatny rachunek bankowy. Zadatek wynosi ok. 25% ceny.

Jeśli masz pytania odnośnie rezerwacji apartamentów - zapraszamy do kontaktu.

Wynajem jest możliwy od dwóch nocy wzwyż. Nie wynajmujemy mieszkań na 1 dobę.

Informujemy, że na działce na której znajduje się obiekt w marcu 2023 r. rozpoczęliśmy remont budynku jednorodzinnego. Dojazd do obiektu Apartamenty u Lidzi jest niezakłócony. W weekendy ekipy budowlane nie pracują, natomiast w tygodniu zaczynają pracę od 7.00. Staramy się, by te utrudnienia nie miały wpływu na Państwa wypoczynek. 

Obiekt jest czynny także w miesiącach zimowych. W okresie od 20.10.2023 r. do 31.03.2024 r. do rezerwacji doliczana jest jednorazowa opłata z tytułu ogrzewania apartamentu, apart. nr 1 i 5 - 40 zł, apart nr 3 - 30 zł, apart. nr 2 i 4 - 50 zł.

W trakcie dokonywania rezerwacji, na potrzeby systemu dziecko proszę zaznaczać jako osobę dorosłą. 

Zarezerwuj
bottom of page