top of page

Rezerwacje pokoi

Aby dokonać rezerwacji pokoi w naszym systemie wystarczy, że wybierzesz poniżej datę zameldowania, datę wymeldowania, podasz liczbę osób, a nasz system wybierze dla Ciebie dostępne apartamenty w wybranym terminie. Dokonując rezerwacji online możesz wybrać opcję płatności manualnej (skonstatujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły).

Preferujemy płatności manualne - po zarezerwowaniu wysyłamy na podany przez Państwa adres e-mail dane do wpłaty zadatku, zadatek wówczas można zapłacić na podatny rachunek bankowy. Zadatek wynosi ok. 25% ceny.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie rezerwacji apartamentów zapraszamy do kontaktu.

Informujemy, że na działce na której znajduje się obiekt w marcu 2023 r. rozpoczęliśmy remont budynku jednorodzinnego. Dojazd do obiektu Apartamenty u Lidzi jest niezakłócony. W weekendy ekipy budowlane nie pracują, natomiast w tygodniu zaczynają pracę od 7.00. Staramy się, by te utrudnienia nie miały wpływu na Państwa wypoczynek. 

Dodatkowe opłaty związane z ogrzewaniem apartamentów.

W związku z drastycznym wzrostem ceny opału, w miesiącach listopad 2022 - marzec 2023 do ceny najmu należy doliczyć dodatkową opłatę przeznaczoną na częściowe pokrycie kosztów ogrzewania apartamentu:
Apartament nr 1 i 5 - 40 zł / jednorazowa opłata za cały pobyt,
Apartament nr 2 i 4 - 50 zł / jednorazowa opłata za cały pobyt,

Apartament nr 3 - 30 zł / jednorazowa opłata za cały pobyt.

Ceny zasadnicze za wynajem apartamentów (170 zł / 230 zł/ 300 zł) pomimo wysokiej inflacji pozostają niezmienne. Ponadto, obłożenie budynku poza sezonem letnim jest niewielkie, i w celu wynajęcia Państwu apartamentu musimy go uprzednio rozgrzać.

Więcej informacji pod naszym nr telefonu. Dziękujemy za zrozumienie. 

Zarezerwuj
bottom of page